Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, yeni yılın ilk gününde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ni tercih eden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmak, onları daha yakından tanımak, birbirleriyle kaynaştırmak, eğitim ve öğretim hayatları boyunca karşılaşabilecekleri maddi ve manevi ihtiyaçların çözümüne ortak olmak ve Tekirdağ’da edindikleri birikimleri farklı coğrafyalara taşıyabilecek vasıflı insanlar olabilmelerine katkı sağlayabilmek amacıyla kurulmuş bir sivil toplum kuruluşu olan (TUDER) Tekirdağ Uluslararası Öğrenci Derneği’nde uluslararası öğrencilerle buluştu.
Dernek yetkililerinden çalışmaları hakkında bilgiler alan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, öğrencilerle sıcak bir ortamda sohbet etti ve sorunlarını dinledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...