Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat Sağlık Yüksekokulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Prof. Dr. Sedat Murat, Sağlık Yüksekokuluna gerçekleştirdiği ziyarette akademisyenler ile bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Rektör Murat’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tülin Yıldız, yüksekokulun kapasitesi, mevcut durumu, derslikler ile laboratuvarlar hakkında bilgi verdi.
Prof. Dr. Sedat Murat, Sağlık Yüksekokulunun öneminde değinerek, başta hemşirelik olmak üzere beslenme ve diyetetik, acil yardım ve afet yönetimi bölümleri mezunlarının hastanelerimizde doğrudan insanların bulunduğu alanlarda çalıştığını ve verilen hizmet kalitesiyle doğrudan ilişkisi bulunduğunu söyledi. Prof. Dr. Murat, toplum ile bütünleşen üniversite olmanın önemine değinerek, üniversite olarak sosyal sorumluluk projelerini önemsediğini de dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...