Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, yakın zamanda açılması planlanan Saray Meslek Yüksekokulu’nun yeni binasında incelemelerde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’in Saray Meslek Yüksekokulu’nun yeni binasına gerçekleştirdiği ziyarete, Saray Kaymakamı Alp Arslan, Saray MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Zeki Ünal Yümün ile Saray Yükseköğrenim Kurumları Geliştirme ve Yaşatma Derneği yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.
Saray ilçesinin Bağlar Mevkiine inşa edilen Saray Meslek Yüksekokulu yeni binasında dokuz derslik, 23 ofis ve konferans salonu ile fuaye alanı bulunuyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...