Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, 4 Ocak Cuma günü, Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Murat Taşan ile görüşerek Yüksekokulun fiziki kapasitesi ve genel durumu ile ilgili bilgi aldı.
Prof. Dr. Osman Şimşek, Yüksekokulun akademik ve idari kadrosuyla bir araya gelerek; okul bünyesinde yapılan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...