Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Genel Sekreter M. Kamil TIRPANCI, Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Gazi Enes HANDEVE’yi ziyaret etti.
Burada tedavi gören gazimizle yakından ilgilenen Rektör ŞAHİN, kendisiyle bir süre sohbet etti. ŞAHİN ve TIRPANCI, geçmiş olsun dileklerini ilettiği gazimize bir ihtiyacının olup olmadığını sordu.
Şırnak’ta gazi olan ve hastanemize sevk edilen Gazi HANDEVE, Rektör ŞAHİN’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...