Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastanede tedavi gören vatandaşların ve sağlık çalışanlarının mübarek Ramazan Bayramını kutladı.
Hastanede tedavi gören ve pandemi dolayısıyla sevenlerinden uzak kalan hastaları yalnız bırakmayarak bayramını kutlayan Rektörümüz ŞAHİN, tüm hastalarla görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.
Rektör ŞAHİN, görevleri başında bulunan hastane çalışanları ile de bir araya gelerek Covid 19 pandemi sürecinde gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek bayramlarını kutladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...