Zor şartlar ve kısıtlı olanaklarla bir fedakârlık mesleğini başarıyla gerçekleştiren basın çalışanları, gayretleri ve özverileri ile her türlü takdiri hak etmektedirler. Bireyin haber alma hakkını kullanabilmesine olanak tanıyan, bu sayede istek, beklenti, talep, sorun ve çözümler hususunda kamuoyunu bilgilendiren basınımız, üniversite-şehir bütünleşmesi açısından da çok önem arz etmektedir. Üniversitemizde yaşanan tüm gelişmeleri kamuoyuna anlatmamızda bizlere her zaman destek vermektedir. Yaptıkları yayınlar, haberler ve yol gösterici eleştirilerle üniversitemizin gelişmesine katkı sağlayan; başta Tekirdağ’ımızda görev yapan yerel ve ulusal tüm yazılı, işitsel ve görsel medya temsilcilerinin ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum.
Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...