Hoşgörünün ve bereketin simgesi olan mübarek Ramazan ayını huzur içerisinde tamamlayarak, toplumumuzu kaynaştıran ve kardeşliğimizi pekiştiren Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan bayramlar, kardeşliğin canlandığı, kaynaşmanın en yoğun şekilde yaşandığı, sevinç ve kederlerin paylaşıldığı günlerdir. Bayramlarda dargınlıklar, küskünlükler unutulup, tartışmalar, kavgalar kısacası bütün olumsuzluklar bir tarafa bırakılırken, toplumda katmanlarında sıcak bir sevgi ve saygı ortamı oluşmaktadır.
Bizi millet yapan ve kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan ortak manevi değerlerin, yalnızca bu ay ve Ramazan Bayramı ile sınırlı kalmayarak, birlik ve beraberliğimizin, toplumsal huzurumuzun ve barışın daim kılınması en büyük temennimizdir.
Dostluk ve yardımlaşma geleneğinin en güzel yaşandığı günlerden olan Ramazan Bayramı’nın milletimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini Allah’tan diliyorum.
Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...