Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin (S.A.V.) dünyayı teşriflerinin sene-i devriyesine kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
Duaların ve ibadetlerin kabul edildiği mübarek günlerden biri olan Mevlid Kandili, tüm güzel özelliklerin, davranışların ve düşüncelerin kendisinde vücut bulduğu Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in dünyaya geldiği mübarek bir gecedir.
Dünyaya gelişinin kutlu yıl dönümü olan Mevlid Kandilinizi tebrik eder, bu mübarek gecenin bütün İslam âlemine ve Milletimize hayırlar getirmesini temenni ederim.
Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...