Toplumun talep ve beklentilerini dile getirerek önemli bir sorumluluğu yerine getiren basın mensuplarımız, ilimizde, ülkemizde ve dünyadaki olaylardan, yaşanan gelişmelerden haberdar olmamız için zamanla yarışarak bizlere doğru bilgileri aktarmaya çalışmaktadırlar.
Haber ulaştırmada teknolojinin de gelişmesiyle birlikte yazılı ve görsel yayın yapan kurumlara internet haberciliği de eklenerek, haberler en kısa sürede geniş kitlelere ulaşmaya başlamış ve gazetecilik mesleğinin önemi daha da artmıştır.
Kamuoyunu bilgilendirerek, gündeme taşıdıkları konularla ilimizin, bölgemizin ve ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine katkı sağlayan, bunun yanı sıra toplumun talep ve beklentilerini dile getirerek önemli bir sorumluluğu yerine getiren siz değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, sağlık ve başarılar dilerim.
Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...