Neva Gıda Ltd. Şti. sahiplerinden Yakup Albayrak ile Süha Ersoy, 26. Aralık Çarşamba günü Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette Veteriner Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Şefik Kurultay, Gıda Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Demirci ile Gıda Müh. Böl. Öğretim üyesi Doç. Dr. Ümit Geçgel bulundu.
Şirket yetkilileri “Soğuk Pres Yağların Üretimi” konusunda Üniversitemiz Gıda Mühendisliği Bölümü’nden almış oldukları ilgi ve desteklerden dolayı Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkür ettiler.
Ziyaret çerçevesinde Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında yapılabilecek ortak projeler görüşülerek, benzer çalışmaların genişletilmesi konusunda fikir birliğine varıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...