Muharrem ayı, rahmet ve feyzin çoğaldığı bir aydır ve her sene olduğu gibi yine coşkuyla karşılanan bir Muharrem ayına daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek ay İslam Âlemi olarak Hicret, Aşure Günü ve Kerbela gibi ortak değerlerimizi içerisinde barındırır. İlerleyen günlerde bolluk ve bereketin simgesi Aşure Günü’nü de idrak edeceğiz. Muharrem ayının başlangıcı aynı zamanda Hicri takvimde de yılbaşıdır. Müslümanlar için büyük öneme sahip olan bu mübarek ayın hürmetine iyilik ve huzurun, sevgi ve saygının tüm dünyada ve gönül coğrafyamızda yeşermesi ve yeryüzüne güzel ahlâkın hâkim olması temennisiyle Tekirdağlı Hemşerilerimizin, Aziz Milletimiz ile tüm Türk ve İslam Âlemi’nin Muharrem Ayını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...