Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, Kuranı Kerim’in Peygamberimiz Hz. Muhammed’e (S.A.V.) vahyedilmeye başlandığı gecedir. Mübarek Ramazan ayını uğurlamaya hazırlandığımız şu günlerde Kadir Gecesine kavuşmanın ise huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Kadir Gecesi’nin ve bu gecede edilen duaların ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa sağlık, sevgi, saygı ve güzel ahlâk getirmesini temenni ederim. Çünkü bu gece gönüllerin huzur bulduğu, dua ve yakarışların Allah’a sunulduğu ve günahların bağışlandığı müjde gecesidir. Başta sevgili öğrencilerimiz ve kıymetli aileleri ile Üniversitemiz mensupları olmak üzere Aziz Milletimizin ve tüm Türk ve İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik eder; sağlık, mutluluk ve huzura vesile olmasını dilerim.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...