Şüphesiz ki mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmek ve sağlıklı bir toplum inşa etmek için öncelikle bilinçli ve duyarlı ebeveynler var etmeliyiz. Evlatlarına güzel bir gelecek sunmak için ömürlerini feda ederken onların mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babaların ise ailenin temel direği olarak kabul gördüğü herkesçe bilinmektedir. Aile kavramı da toplumumuzun temelini oluşturarak, milli ve manevi değerlerimizin devamlılığının güvencesidir. Başta şehitlerimiz ve şehitlerimizin babaları olmak üzere; vatanına ve milletine faydalı ve dürüst insanlar yetiştirmek için her türlü fedakârlığı yapan, baba olmanın şeref ve sorumluluğunu en güzel şekilde yerine getiren tüm babalarımızın Babalar Gününü kutluyorum.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...