Aile kavramı toplumumuzun temelini oluşturmaktadır ve çok önemli bir parçası da aileleri için ağır yükleri omuzlayarak hayatımızın her anında varlığıyla bizlere güç veren babalardır. Evlatlarına güzel bir gelecek sunmak için ömürlerini feda ederken onların mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babalar, ailenin temel direği olduğu kadar kültürel değerlerimizin devamlılığının da güvencesidir. Kuşkusuz mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmek ve sağlıklı bir toplum inşa etmek için öncelikle bilinçli ve duyarlı babalar var etmeliyiz. Başta şehitlerimizin babaları olmak üzere; ailesi için her türlü fedakârlığı yapan, ülkesine yararlı ve dürüst insanlar yetiştirmek için uğraşarak baba olmanın şeref ve sorumluluğunu en güzel şekilde yerine getiren tüm babalarımızın Babalar Gününü kutluyorum.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...