Kamuoyunun bilgilendirilmesinde doğru ve güvenilir haber yapma, ilkeli yayıncılık anlayışının gereği olarak olayları tarafsız bir şekilde halka aktararak objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındıran bir mesleği icra eden basın çalışanları, gayretleri ve özverileri ile her türlü takdiri hak etmektedirler. Vatandaşla haber arasında iletişim köprüsü görevi görerek, zor şartlar ve kısıtlı olanaklara rağmen bir fedakârlık mesleğini başarıyla gerçekleştirmektedirler. Üniversitemize dair tüm gelişme ve ilerlemeleri kamuoyuna anlatmamızda bizlere her zaman destek veren; yaptıkları haberler ve yol gösterici yayınlarla üniversitemizin yarınlarına katkı sağlayan başta Tekirdağ’ımızda görev yapan yerel ve ulusal tüm yazılı, işitsel ve görsel basın mensuplarının ‘Dünya Basın Özgürlüğü Günü’nü kutluyor, başarılar temenni ediyorum.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...