Kahramanları ile bugün artık Demokrasi ve Milli Birlik Günü olarak tarihimizde dev bir abideye dönüşen, böylece gelecek nesiller için bir ibret vesikası halini alan ‘15 Temmuz’ gecesi yaşananlar, acıları kadar öğrettiği gerçekler ile de vatan ve millete ihanetin boyutunu gözler önüne sermiştir. Milli iradesine sahip çıkan Türkiye Cumhuriyeti’nin gerçek evlatları, tüm dünyaya bu ülkenin ve bu milletin kararlılığını o gece ve sonrasında meydanlarda göstermiş; geleceğimizle oyun oynamak isteyen karanlık güçlere gereken cevabı vermiştir. Bu vesileyle başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere vatan ve millet yolunda canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Hayatına devam etmekte olan gazilerimize de acil şifalar ve sağlıklı günler diliyor, kahraman gazilerimiz ve şehit ailelerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...