Üstlendikleri görev ve sorumluluk anlayışlarıyla kutsal bir mesleği ifa eden hemşirelerimiz, ‘Önce İnsan’ diyerek topluma hizmeti ilke edinmiş ve büyük fedakârlıklarla görevlerini yerine getirmektedirler. Zor şartlar altında insan sağlığı için verdikleri bu onurlu hizmet, övgüyü ve takdiri fazlasıyla hak etmektedir. İnsan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yerine getirilen bu kutsal ve onurlu mesleğin mensubu olan tüm hemşirelerimizin ve tüm sağlık çalışanlarının 12 Mayıs Hemşireler Günü ve Hemşirelik Haftası kutlu olsun.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...