Amacı haber ulaştırmak, hedefi doğru ve tarafsız olmak, işlevi ise vatandaşla haber arasında bir köprü kurmak olan gazetecilik, zor ve meşakkatli meslek olduğu kadar, kamuoyunun bilgilendirilmesinde üstlendiği sorumluluk dolayısıyla da kritik bir öneme sahiptir. Basın meslek ilkelerine riayetle mesleğini başarıyla gerçekleştiren basın mensupları ise gayretleri ve özverileri ile her türlü takdiri hak etmektedir. Üniversitemizde yaşanan tüm gelişmeleri kamuoyuna iletmemizde bizlere her zaman destek veren; yaptıkları haberler ve yol gösterici yayınlarla üniversitemizin gelişmesine katkı sağlayan başta Tekirdağ’ımızda görev yapan yerel ve ulusal tüm yazılı, işitsel ve görsel basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, başarılar temenni ediyorum.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...