Rahmet ve bereket kapısının açıldığı on bir ayın sultanı Ramazan Ayının müjdeleyicisi olan ve Üç Aylar’ın da başlangıcında yer alan Regaib Kandili, insanlık olarak varoluşumuz dolayısıyla dizginleyemediğimiz hırs, arzu ve isteklerimizden bunalan gönüllerimizi manevi feyziyle aydınlatarak, bir vicdan muhasebesi yapmamıza fırsat veren mübarek bir gecedir ve Müslümanlar için büyük bir öneme sahiptir. İyilik ve huzurun, sevgi ve saygının insanlığa hâkim olması temennisiyle Aziz Milletimizin, tüm Türk ve İslam Âleminin mübarek Regaib Kandili’ni en kalbî duygularımla kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...