İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve paylaşımın en üst seviyede gerçekleştiği mübarek Ramazan ayının ardından vicdanın ve merhametin gönüllerimizdeki sembolü Ramazan Bayramına ulaşmanın kıvancı içerisindeyiz. Günümüzde göz ardı edilen birçok değeri yeniden hatırlamamızı sağlayan Ramazan Bayramı, bizlere yaşattığı hem dinî, hem de toplumsal güzellikleri ile kaynaştırıcı ve bütünleştirici bir role sahiptir. Küslerin barıştığı, tüm olumsuzlukların unutularak ortak güzel duygularda buluşulduğu Ramazan Bayramı, karşılıklı sevgi ve saygının değerini de belirten önemli bir zaman dilimidir. Mübarek Ramazan Bayramı’nın tüm Türk ve İslam âlemi başta olmak üzere ülkemize, milletimize ve dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerimle Ramazan Bayramınızı kutlar, saygılar sunarım.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...