Medeniyetimizin binlerce yıllık tarihinde Milletimiz birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmuştur. Kahramanlıklarıyla ve dayanışmasıyla tarihte Milletimizi öne çıkaran ve güçlü kılan da işte bu birlik ve beraberlik ruhudur. Eriştiğimiz bu Mübarek Ramazan Ayı’nın getirdiği maneviyattan, birlik ve kardeşlik ortamından faydalanarak kalplerimizde ve hanelerimizde bereket kapılarının açılmasına fırsat tanıyalım. Çünkü Ramazan Ayı insanı iyiliklere, bireysel ve gündelik çıkar kaygısının ötesinde manevi güzelliklere yöneltmektedir. Sosyal mesafeyi korumak gerekliliği nedeniyle buruk bir Ramazan Ayı daha yaşayacak olsak da, bu Mübarek Ay’ın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa sağlık, sevgi, saygı ve güzel ahlâk getirmesi temennisiyle başta Üniversitemiz mensupları olmak üzere, sevgili öğrencilerimizin, kıymetli ailelerinin, Aziz Milletimizin, tüm Türk ve İslam Âleminin Ramazan Ayı’nı kutlar; bu Mübarek Ay’ı sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçirmelerini dilerim.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...