Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar yurdumuzda huzur ve düzenin sağlanması için görevini sürdüren Polis Teşkilatımızın değerli mensupları ülkesi, devleti ve milleti güvende olsun diye kendi canını hiçe sayan kahramanlardır. Bir fedakârlık mesleği olan Polislik, bu yönüyle ulvî bir vazifedir ve böyle bir mesleğin icrası elbette bazı zorluklar içermektedir. Çünkü canımızın ve malımızın güvenliğini emanet ettiğimiz Polislerimiz, bu emaneti koruyup kollamak için gece gündüz demeden tehlikelerle sürekli mücadele etmektedirler. Polis Haftası ve Emniyet Teşkilatımızın Kuruluşunun 176. yılı, özveri ve emekleri için şükran ve minnet duyduğumuz Türk Polisine ve Aziz Milletimize kutlu olsun. Bu vesile ile şehit Polislerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimize acil şifalar diliyor; görevleri başında olan Emniyet Mensuplarımıza da selamlarımı gönderiyorum.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...