Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) hikmet dolu yolculuğunun gerçekleştiği Miraç gecesi, insanın gönlünü aydınlatan anlardan biri olması dolayısı ile biz Müslümanlar için ayrı bir değere ve öneme sahiptir. Bu gece, inananların kendi iç semalarına yolculuk yapmasına ve ortak yüce değerlere ulaşma çabalarının güçlenmesine vesile olmaktadır. Miraç Kandili’nin toplumun birlik ve beraberliğini pekiştirerek, maneviyatının güç kazandığı Mübarek anlardan biri olarak ülkemize ve dünyamıza iyilik, güzellik ve sağlık getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle Aziz Milletimiz ile tüm Türk ve İslam âleminin Miraç Kandili’ni tebrik ederim.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...