Bayramlar, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatarak yardımlaşma ve dayanışma duygularını güçlendirerek, sevinçler kadar sıkıntıları da paylaşmanın değerini öğretir. Bayramlar manevi hassasiyetlerimizi pekiştirerek birlik ve beraberlik bağlarımızı güçlendirir. Bu mübarek günlerde yaşanılan sevinçleri, iyilikleri ve manevi değerleri yarınlarımızı inşa edecek olan evlatlarımıza da aktarabilmek en büyük dileğimizdir. Mübarek Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm dünyaya birlik, beraberlik, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, başta Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin, Tekirdağlı Hemşerilerimizin, Aziz Milletimiz ile birlikte tüm Türk ve İslam Âlemi’nin Mübarek Kurban Bayramını kutlarım.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...