Sevinçler kadar sıkıntıları da paylaşmanın değerini öğreten bayramlar; manevi hassasiyetleri pekiştirerek bağlarımızı kuvvetlendirir. Bayramlar, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatarak yardımlaşma ve dayanışma duygularını güçlendirir. Bu niteliğiyle bayramlar, toplumsal birliği sağlayan zamanlardır. Bu kıymetli günlerde yaşanılan sevinci her günümüze taşıyabilmek, güzellikleri ve iyilikleri ile birlikte bizlere kazandıracağı manevi değerleri kuşaktan kuşağa aktarabilmek en büyük temennimizdir. Mübarek Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve dünyaya birlik, beraberlik, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle başta Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin, Tekirdağlı Hemşerilerimizin, Aziz Milletimiz ile tüm Türk ve İslam Âlemi’nin Mübarek Kurban Bayramını kutlarım.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...