Manevi hassasiyetleri pekiştirerek bağlarımızı kuvvetlendiren, dargınlıkların son bulmasına vesile olan, yardımlaşma ve dayanışma duygularını güçlendirerek toplumsal birliği sağlayan bayramlar; ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmanın, sevinçler kadar sıkıntıları da paylaşmanın değerini öğreten zamanlardır. Güzellikleri ve iyilikleri ile birlikte bayramın bizlere kazandıracağı manevi değerleri kuşaktan kuşağa aktarabilmek, bu kıymetli günlerde yaşanılan sevinci her günümüze taşıyabilmek en büyük temennimizdir. Mübarek Kurban Bayramı’nın tüm Türk ve İslam âlemi başta olmak üzere ülkemize, milletimize ve dünyaya birlik, beraberlik, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerimle Kurban Bayramınızı kutlar, saygılar sunarım.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...