Kurtuluş, af ve arınma gibi kavramları bizlere hatırlatan Berat Kandili hayra giden yolları arama gecesi olması dolayısıyla, yapmış olduğumuz yanlışlardan dönmek ve bağışlanma dilemek için bir fırsattır. Bu mübarek gece, kırılan gönüllerin onarılmasına, insanlar arasındaki dargınlık ve küskünlükleri gidererek dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesine vesile olur. Bu gecede edilen tövbe ve dualar da kendini bilme ve bulmanın, gönlü arındırmanın en güzel yoludur. Bu duygu ve düşüncelerle, Berat Kandili’nin birlik ve beraberliğimize vesile olmasını ve dünyayı sağlık, barış ve huzura kavuşturmasını temenni eder; Aziz Milletimizin, Tüm Türk ve İslam Âlemi’nin Berat Kandili’ni tebrik ederim.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...