2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılında mezun olan öğrencilerimizi, ailelerini ve değerli meslektaşlarımı tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde edindikleri deneyim ve donanım gelecekte onlara yol gösterici bir kılavuz olacaktır.
Sevgili Öğrencilerimiz;
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinden mezun olmanın gururunu ve sevincini yaşadığınız bugün, hayatınızın güzel bir dönemini kapatıp yeni bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Başarıyı arzuluyorsanız ona ancak ve ancak çok çalışarak ulaşabileceğinizi asla unutmayınız, yolunuz ve bahtınız açık olsun.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...