Kamuoyunun bilgilendirilmesinde doğru ve güvenilir haber yapma, olayları ilkeli yayıncılık anlayışının gereği tarafsız şekilde halka aktararak objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındıran bir mesleği icra eden basın çalışanları vatandaşla haber arasında iletişim köprüsü görevi görmektedirler. Zor şartlar ve kısıtlı olanaklarla bir fedakârlık mesleğini başarıyla gerçekleştiren basın mensupları, gayretleri ve özverileri ile her türlü takdiri hak etmektedirler.
Basınımız, Üniversite-Şehir bütünleşmesi açısından da çok önem arz etmektedir. Üniversitemizde yaşanan tüm gelişmeleri kamuoyuna anlatmamızda bizlere her zaman destek veren; yaptıkları yayınlar, haberler ve yol gösterici eleştirilerle üniversitemizin gelişmesine katkı sağlayan başta Tekirdağ’ımızda görev yapan yerel ve ulusal tüm yazılı, işitsel ve görsel basın mensuplarının ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
REKTÖR
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...