İzmir Seferihisar açıklarında meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem, yurdumuzun büyük bölümünde hissedilerek tüm milletimizi derinden etkilemiştir. Kritik bir fay hattına çok yakın bir bölge olan Tekirdağ'da yaşayanlar olarak tek dileğimiz, geniş bir coğrafyada hissedilen bu depremde çok büyük can kaybı olmamasıdır. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, deprem sonucu oluşabilecek hasar ve kayıplara karşı önlem alma bilincinin toplumumuza aşılanması için sosyal sorumluluğunun her zaman farkında olmuştur. Şahsım ve üniversitem adına, depremde zarar gören ve yaralanan vatandaşlarımıza geçmiş olsun temennisiyle acil şifalar diliyor; hayatını kaybeden vatandaşlarımız varsa da Allah'tan rahmet niyaz ediyorum.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...