İyilik ve sevginin kalplerimizde bereket kapısını açtığı on bir ayın sultanı Ramazan Ayına erişmiş bulunuyoruz. Bu mübarek ayın hürmetine iyilik ve huzurun, sevgi ve saygının tüm dünyada ve gönül coğrafyamızda yeşermesini; nice canlar alan kibir ve merhametsizlik kaynaklı hadiselerin son bularak, yeryüzüne güzel ahlâkın hâkim olmasını temenni eder, tüm Türk ve İslam âleminin Ramazan Ayını kutlarım.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...