Allah’ın ihsan ve nimetlerini kullarına bahşettiği; bereket, rahmet ve mağfiret ayları Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içinde barındıran mübarek Üç Aylar’a kavuşmanın heyecan ve mutluluğunu yaşamaktayız. Rahmet, feyiz ve bereketin çoğaldığı bu aylarda birlik ve beraberlik duyguları içinde hareket edilmekte, paylaşmanın önemi de artmaktadır. Ellerin semaya, gönüllerin de Allah’a yöneldiği, manevi manası büyük bu kıymetli zaman diliminde herkesin kişisel muhasebesini yaparak, vicdanını sorgulaması gerekir. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip bu mübarek ayların hürmetine iyilik ve huzurun, sevgi ve saygının tüm dünyada ve gönül coğrafyamızda yeşermesi, yeryüzüne sağlık ve güzel ahlâkın hâkim olması temennisiyle şahsım ve Üniversitem adına Aziz Milletimizin, tüm Türk ve İslam Âleminin mübarek Üç Aylar’ını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.
Prof. Dr. Mümin ŞAHİN
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...