Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Türk Hava Yoları (THY) Genel Müdürü Bilal EKŞİ’ye nezaket ziyaretinde bulundu.
THY’nin Genel Müdürlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Rektör ŞAHİN, “Ülkemizin global markası olan Türk Hava Yoları’nın dünya çapındaki başarısı hepimizi gururlandırmaktadır. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin gerek Çorlu Havalimanı, gerekse İstanbul Havalimanı’na olan coğrafi yakınlığı ise ülkemizin hava ulaşım ağının uzakları yakın eden avantajını Üniversitemize de sunmaktadır” dedi.
Genel Müdür EKŞİ ise Üniversitemizin, bölgemiz ve hatta ülkemizin geneli için bir yükseköğretim kurumu olarak gerçekleştirdiği faaliyetlerin çok kıymetli olduğunu belirterek; istikbali inşa edecek nesillerin bakış açılarını, Üniversitelerin daima yükselteceğine inandığını vurguladı. Ziyarette ayrıca kurumlar arası iş birliğinin önemine dikkat çekildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...