Akademik temaslar için Batı Trakya’da bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (NAKDİM) Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Hasan Selçuk ETİ, Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Sedat HASAN’ı ziyaret etti.
Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretle ilgili olarak Rektör ŞAHİN, “Batı Trakya temaslarımıza devam ediyoruz. Nazik misafirperverlikleri için Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Sedat HASAN’a teşekkür ederiz” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...