Akademik temaslar için Yunanistan'da bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (NAKDİM) Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Hasan Selçuk ETİ, Gümülcine Başkonsolosu Aykut ÜNAL’ı ziyaret etti.
Başkonsoloslukta gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretle ilgili olarak Rektör ŞAHİN, “Yunanistan temaslarımıza Üniversitemiz adına Batı Trakya'da Gümülcine Başkonsolosumuz Sayın Aykut ÜNAL Beyefendiyi ziyaret ederek başladık. Nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederiz” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...