Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ’ı makamında ziyaret etti.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Rektör ŞAHİN, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ’a yeni görevinde başarılar dileyerek Fen Edebiyat Fakültesi'nin yapacağı her türlü çalışmanın bölgede ve ülkede öncü, yol gösterici olması için tüm imkanların seferber edildiğini kaydetti.
Fen Edebiyat Fakültesinin yeni Dekanı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ ise NKÜ ailesinin bir ferdi olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Fakültemizi ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini daha ileriye götürecek çalışmalarda bulunacağımıza inanıyorum” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...