Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ile Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Kalite Kontrol Başkanı Prof. Dr. Bülent EKER Üniversitemizi temsilen Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) toplantısına katıldı.
Çevrim içi olarak gerçekleşen YÖKAK Kurumsal Dış Değerlendirme Programına ilişkin toplantının, yükseköğretim kurumlarının eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme ve yönetim sistemi süreçlerinin Kurumsal Dış Değerlendirme Ölçütleri çerçevesinde değerlendirilmesini amaçladığı ve bu kapsamda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin YÖKAK tarafından 2022 yılı Eylül ve Ekim aylarında ön ziyaret, 2022 Aralık ve 2023 Ocak aylarında ise saha ziyaretlerine tabi tutulacağı ifade edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...