Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Senato üyeleri ile birlikte merkez kampüste yer alan Sosyal Yaşam Merkezindeki öğrenci yemekhanesinde öğrencilerimizle iftar yaptı.
İftar yemeği öncesi öğrencilerle sohbet eden Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, öğrencilerin Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile ilgili istek ve önerilerini dinleyerek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Rektör ŞAHİN, öğrencilerin Ramazan Aylarını tebrik ederek hayırlı iftarlar diledi.
İftar yemeği İlahiyat fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan KESKİN’in okuduğu dua ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...