Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, kampüs girişinde öğrencileri selamladı ve onlara yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla başarılar diledi.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gökmen KANTAR, Şarköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Serkan AYDIN, akademisyenler ve idari personelin de yer aldığı etkinlik, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Değirmenaltı Kampüsü Girişinde gerçekleşti.
Rektör ŞAHİN etkinlikte başarı temennisiyle birlikte öğrencilere “Hoş geldiniz” derken, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini tanıtıcı materyallerin yer aldığı çantaları da takdimde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...