Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Burhan Arslan, Muratlı Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret ederek izlenimlerde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Muratlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurşen Yenici tarafından okulda devam eden çalışmalar ve eksiklikler dile getirildi.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Muratlı Meslek Yüksekokulu’nun fizik koşullarının iyileştirilmesi için imkanlar doğrultusunda gerekli çalışmalar yapılacağını söyledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...