Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Fatih Anadolu Lisesi’nin düzenlediği “Kariyer Söyleşileri” etkinliği kapsamında öğrencileriyle bir araya gelerek onların gelecek planları ile ilgili sorularını cevapladı.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’i, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler, Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Süreyya Başbuğ, öğretmenler ve öğrenciler karşıladı.
Öğrencilerin yönelttiği sorular üzerine Prof. Dr. Osman Şimşek, “nasıl rektör olduğu, başka hedeflerinin olup olmadığı, ileriye yönelik planları ve başarıya ulaşmak için neler yapılması gerektiği konusunda öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Prof. Dr. Şimşek, “Mutlaka ileriye yönelik kendinize hedefler koymanız gerekiyor. Bu hedeflere düzenli ve sistematik çalışarak ulaşabilirisiniz” dedi.
Prof. Dr. Şimşek’in hayatı ve kariyeri ile ilgili deneyimlerini paylaştığı söyleşide öğrencilere, Üniversitemiz faaliyetleri ve sunduğu olanaklar hakkında bilgiler de verdi.
Söyleşi öğrencilerden oluşan grubun müzik dinletisi sunmasıyla sonlandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...