Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Üniversitemizde eğitim-öğretim gören engelli öğrencilerimizle öğlen yemeğinde bir araya geldi.
Engelli Öğrenci Birimi faaliyetleri kapsamında Rektörlük Binası Akademia Restoran’da gerçekleşen öğlen yemeğinde başta Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, akademik ve idari yöneticiler, engelli öğrencilerimiz ile aileleri buluştu.
Karşılıklı soru cevap halinde gerçekleşen yemekte Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörü Doç. Dr. Murat Özyavuz, yeni yapılanan Engelli Öğrenci Birimi’nin faaliyetleri hakkında bilgi vererek, Üniversitemizin engellilere yönelik çalışmalar yürüttüğünü ve bu projelerin artacağını belirtti.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, “Sizin iyi bir eğitim almanız, güzel bir hayat sürdürmeniz için elimizdeki olanakları seferber ediyoruz. Sizlerin yüzlerinizi güldürdüğümüzde bizler görevlerimizden birini yerine getirmiş olacağız.” diyerek başarılar diledi.
Program, toplu fotoğraf çekimiyle sonlandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...