Üniversitemiz tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği Üniversitemiz akademik, idari personeli ile ailelerini bir araya getirdi.
Üniversitemiz Uygulama Oteli önünde gerçekleşen iftar yemeğine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları, akademik ve idari personel ile aileleri katıldı.
Üniversitemizde düzenlenen iftar programlarının geleneksel hale geldiğini dile getiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, böyle mukaddes bir ayda iftarda buluşmanın mutluğunu yaşadığını ifade ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, “Ramazan ayı sevgi, saygı, hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma, paylaşma ayıdır. Birlik ve beraberlik ruhunun zirveye çıktığı bir aydır. Soframıza konuk olduğunuz için şükranlarımı sunuyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...