Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği, Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile ailelerini bir araya getirdi.
Atatürk Ormanı Oba Tesislerinde düzenlenen yemeğe, Tekirdağ Milletvekilleri Ziyaeddin Akbulut ve Bülent Belen, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Belediye Başkan Yardımcısı Rüya Yılmaz, Muratlı Kaymakamı Yakup Tat, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, akademik ve idari personel ile aileleri katıldı.
İftar boyunca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası Türk Halk Müziği Topluluğu da repertuarlarında yer alan tasavvuf müziklerini seslendirdi.
Üniversitemizde düzenlenen iftar programlarının geleneksel hale geldiğini dile getiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, böyle mukaddes bir ayda iftarda buluşmanın mutluğunu yaşadığını ifade ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...