Üniversitemiz personeline yönelik yapılan Hizmet içi eğitimleri kapsamında “İç Kontrol Mevzuatı” ile “657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve Uygulaması” eğitimleri verildi.
Rektörlük Konferans Salonunda 30-31 Mayıs 2015 tarihlerinde düzenlenen eğitimlere Üniversitemizin İl merkezi ve ilçelerdeki birimlerindeki 657 sayılı DMK’na tabii tüm personel katıldı.
Birinci gün gerçekleştirilen İç Kontrol Mevzuatı eğitiminde “İç Kontrol, Eylem Planı, ve Kontrol Ortamı” konularından bahsedilirken; ikinci gün yapılan “657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve Uygulaması” konulu eğitimde “657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve Uygulaması, Genel Haklar, Ödev ve Sorumluluklar, Mali ve Sosyal Haklar, Disiplin, İntibak, İlk Defa Yeniden ve Üst Dereceli Görevlere Atanma” konuları üzerinde duruldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...