Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde Nükleer Tıp Merkezi Bölümü açıldı. Açılışa Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, akademik, idari personel ile öğrenciler katıldı.
Açılışta konuşan Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, “Daha önce 100-200 hasta bakarken, bu gün günde 1100 hastaya bakabilecek duruma geldik. Tekirdağ’da olmayanları yapmaya çalışıyoruz. Biliyorsunuz bypass, anjiyo hizmetlerini ilk biz vermeye başladık. Nükleer Tıp Merkezi’miz de Çorlu’dan sonra Tekirdağ’da ilk. İnşallah, 2014’te yapacağımız hastane binamız ile Tekirdağ halkına daha iyi hizmet vereceğiz” dedi.
Açılışın ardından merkezde bulunan cihazlar tanıtıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...