“Meslek Yüksekokulları Kurulu” toplantısı Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Arslan ve Meslek Yüksekokulları Müdürlerinin katılımıyla Muratlı Meslek Yüksekokulunda gerçekleşti.
Toplantıya katılan Meslek Yüksekokulları Müdürleri, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Burhan Arslan ve Muratlı MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurşen Öntürk eşliğinde yeni yapılan yemekhane ile kantini gezdiler ve karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...