Üniversitemiz mensupları, 17 Temmuz Pazar günü aileleriyle birlikte Değirmenaltı Yerleşkesi Çamlık Kafede, açık büfe servis imkânının sağlandığı kahvaltıya katıldı.
Başta Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İhsan Soysal ve Prof. Dr. Burhan Arslan olmak üzere çok sayıda Üniversitemiz mensubunun aileleriyle birlikte katıldığı etkinlikte, huzurlu bir mekânda kahvaltı imkânının yanı sıra, Üniversitemiz mensuplarının kaynaşması adına sıcak bir ortam oluşturuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...