Üniversitemiz Marmara Ereğlisi Meslek Yüksek Okulu, Turizm Otel İşletmeciliği öğrencilerinden Büşra Kamelya Gezer’in “Hayattan Kareler” isimli fotoğraf sergisi 12 Kasım 2013 tarihinde açıldı. Okul müdürümüz Doç. Dr. M.Ömer Azabağaoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen serginin açılışına okulumuz müzik grubu MEMYO en sevilen şarkılarla eşlik etti. Üç gün açık kalacak serginin mimarı Büşra Kamelya Gezer, bahar dönemi için “MEMYO’da Yaşam” konulu ikinci sergisi için şimdiden çalışmaya başladığını ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...